1 / 1
Ladnik za Yugo
1 МКД
14.01.2022 08:18

Неготино / Неготино

Марка:

Yugo

Модел:

55

Година:

1993

Гориво:

Бензин

Километри:

50000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

33 kw / 45 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Poloven. i prodazba na novi ladnici po vasa zelba za site motorni vozila.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
076430636
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам