1 / 1
DJI Ronin-S Universal Mount
150 €
Цената е фиксна
170 €
02.01.2022 11:35

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov nekoristen DJI Ronin-S Universal Mount pogoden za montiranje gimbal na kran.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Галантерија за Фотоапарати / Останати додатоци

Се продава од:

Vaso
Потврден огласувач
071643379
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам