1 / 1
WINDOWS 11 I 10 NA USB
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.06.2022 16:23

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

WINDOWS 10 PROX64 I X32 NA USB 32GB I DVD. NAJNOVIOT WINDOWS 11 HOME AND PRO X64 NA USB32GB SO GARANCIJA ZA USB TO I OPERATIVNIOT VO NEGO. USLUZNI PROGRAMI I IGRI PO VAS IZBOR I DRUGO. 077707192 vip

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

User
Потврден огласувач
077707192
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам