1 / 9
GOLF 4 2.0 4MOTION BENZIN-PLIN ATEST
4.200 €
Цената е фиксна
05.05.2022 09:58

Демир Хисар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Odlicno socuvan golf 4 2.0 4motion benzin-plin so atest ,plinski sistem landi renzo,smeneto maslo,maslen filter,filter za polen,vozdusen filter,smeneta prednica. Od oprema ima klimatronik,elektrika na site 4 stakla,elektrika i greaci na retrovizori,ABS,ESP,fabricko radio so ozvucuvanje. ODLICEN Cenata e 4200 evra FIKSNA I REALNA.NE SUM PREPRODAVAC. Registriran do 19.05.2023 godina.Za poeftino ne mi zvonete taa e cenata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

rubin
Потврден огласувач
078323035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам