1 / 2
Mercedes Sprinter 312d
По Договор
23.01.2022 19:37

Струга / Струга

Registrirana vo odlicna sostojba
1997godina
17 1 sedista

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
071 780 007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам