1 / 3
Pistol za sajki
150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.07.2022 21:33

Битола / Битола

Vozdusen pistol za kovajne sajki, mnogu lesen za rabota vo gradeznata struka

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
075327554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам