1 / 3
Motor 125cc
300 €
29.06.2022 23:25

Струга / Струга

Марка:

SYM

Вид:

Скутер

Година:

1998

Модел:

125 cc

Километри:

25000

Se prodava motor 125 cc

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

CAPRi
Потврден огласувач
070726883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам