1 / 2
Prodavam Detski luster
1.800 МКД
30.06.2022 22:44

Карпош / Скопје

Prodavam detski luster avion so dve sialicni mesta G9 fasonka, ispraven

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

gg
Потврден огласувач
077907410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам