1 / 4
Bosh pumpa Peugeot Pezo 406 1.9D
9.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.05.2022 01:57

Гази Баба / Скопје

Prodavam Bosh pumpa od 1.9D motor od Pezo 406. Cena 9000den.
Kontakt na mob Ili Viber.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Blaze
Потврден огласувач
078293221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам