1 / 2
Alanser Peugeot Pezo 1.9D
3.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.05.2022 01:57

Гази Баба / Скопје

Alanser od Pezo 1.9D vo ispravna sostojba.
Cena 3500den
Kontakt na mob Ili Viber.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Blaze
Потврден огласувач
078293221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам