1 / 11
VW POLO 1.2 i 44 kW 2004 god
2.750 €
29.11.2022 07:04

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW POLO 1.2 i 44 kW 2004 god
Mnogu socuvano so novi gumi I kompletno servisirano. Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам