1 / 3
Samsung Galaxy S21 Plus 256GB Nov 24m. Garancija
659 €
01.07.2022 13:47

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

S21 Plus

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

-Samsung Galaxy S21 Plus,256GB
-Nov,Samo testiran 24m. Internacionalna Garancija
-Kupen vo Svajcarija EU model

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Apple iPhone 11 Top Cena!!!

419 €

Apple iPhone 8 Gold Kako Nov Fabricka Sostojba

16299 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам