барака
72.000 €
Цената е фиксна
23.07.2022 14:16

Гази Баба / Скопје

продавам барака со доградба 88-м2 со дворно место 286 м2. легализирана со платени комуналии, но која е за големо реновирање,
нас Ченто на ул.Финска близу каналот и црквата
во колку не се јавам оставете порака

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

jonce
Потврден огласувач
076420648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам