Prodavam 4 soben stan vo Topansko pole
56.000 €
03.01.2022 11:04

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

68 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Продавам ведннаш вселив реновиран четирисобен стан во топанско поле. Зградата е со 8 спрата, а станот се наоѓа на 6 ти спрат со лифт.
Станот има 4 соби, кујна со терпезарија, дневна соба, спална, детска соба, шпаиз внатрешен, 2 тераси со положба исток/запад, подрум, надворешна остава одма до вратата на станот.
Има слобоно праркинг место од двете страни на зградата. Зградата се наоѓа во близина на маркет Принц.
тел 078 22 77 02 Љупчо

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
078227702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам