1 / 6
VODNA PUMPA / ВОДНА ПУМПА (AUDI, VOLVO, VW)
По Договор
27.02.2022 20:07

Кратово

Состојба на предмет
Нов

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Audi VW Volvo

Tип на делови:

Ладење / пумпа за вода

Водна пумпа vodna pumpa

VW LCV Crafter
VW Transporter

AUDI 100
AUDI A6

VOLVO 850, 940, 960, S70, S80, V70

Adaptable for OES: 074121004F ; 074121005N ; 074121005P ; 076121005A ; 271768 ; 274155

KONTAKT VIBER +38978851303

KONTAKT VIBER +38978851303

KONTAKT VIBER +38978851303

KONTAKT VIBER +38978851303

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
078851303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам