1 / 8
Alfa Romeo Giulietta 1.4TB
6.700 €
Цената не е фиксна
03.01.2022 16:00

Виница / Виница

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Giulietta

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Останато

ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 benzin super sostojba 170hp

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

David
Потврден огласувач
077535715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам