1 / 4
Fiat Bravo
1 €
03.01.2022 16:00

Виница / Виница

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава Fiat Bravo 1.6 MULTIJET 2010
Направен голем сервис
77кw 105k
Цена по договор
075-697-258 Бојан
076-753-838

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
075697258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам