1 / 3
Prodazba na razraboten biznis za mraz!
25.000 €
Цената не е фиксна
19.06.2022 18:59

Кисела Вода / Скопје

Продажба на целосно разработен бизнис за производство и дистрибуција на Мраз.
- Фирмата успешно работи повеќе од 20 години, со мрежа од преку 70 клиенти во и надвор од Скопје, со можност бројот на клиенти и да се зголеми.
- Во цената вклучени се машини за производство на мраз, замрзнувачи, омекнувачи на вода и наследување на сите клиенти, соработници.
~ Фирмата има дозвола и сертификат за работа од агенција за храна и ветерина и Gs1 Баркод.
- Во цената НЕ се вкалкулирани :
- транспортни возила, специјализирани за транспорт на мраз.
• Едното возило е со носивост до 1 тон -2015 год. Цена 12.500 еур.+ ддв
• Другото возило е со носивост до 700 кг. - 2008 год. 4.500 еур +ддв
Доколку би се одличиле за откупување на целиот пакет, заедно со возилата, следува попуст.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Мраз
Потврден огласувач
070725009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам