1 / 11
FORD FUSION 1.4 TDCI GHIA FACELIFT NOV UVOZ UNIKAT
3.150 €
Цената не е фиксна
02.07.2022 23:41

Велес / Велес

Марка:

Ford

Модел:

Fusion

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABELESKA MOZE DA SE PROVERI VO SERVIS PO VAS IZBOR PISMENA GARANCIJA
MNOGU MALA POTROSUVACKA 5L NA 100KM
KOLATA E KUPENA OD PRV SOPSTVENIK
4 NOVI GUMI

FULL OPREMA

KLIMA
ABS.ESP
EL NA PROZORI RETROVIZORI
CENTRALNO SO DALINSKO
2 FABRICKI KLUCA
RADIO CD AUX
ALUMINIUMSKI BANDASI
SENZOR ZA SVETLA
I MNOGU DRUGO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOHAUS CAR PORT
Потврден огласувач
078 265 233
Испрати Е-маил до огласувачот

SUZUKI SWIFT 1.3 BENZIN MADE IN JAPAN FULL OPREMA NOV UVOZ

3150 €

MAZDA 3 1.6 D FACELIFT FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY UNIKAT

3350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам