1 / 3
Mikro branova
1.000 МКД
03.01.2022 17:31

Струга / Струга

Mikroto e kako nova vo odlicna sostoba

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Agregat za struja gude 650w

1 МКД

Kantar kantari star zamena

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам