1 / 2
Konzervacija i Restavracija
По Договор
03.01.2022 18:00

Куманово / Куманово

Profesionalna konzervacija i restavracija na ikoni, freski, umetnicki sliki i skulpturi. Umetnicko studio Ars

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Уметнички слики

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077916015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам