1 / 2
Prodavam Pistol Beretta 92 f
1.250 €
17.08.2022 07:17

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Na lice so odobrenie za nabavka na oruzje - prodavam pistol Beretta 92 f 9mm bez nikakva mana , nov , ispukani 2 kursumi samo za MVR

gratis pribor za cistenje
gratis kutija municija

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

Nebojsa
Потврден огласувач
076222211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам