1 / 7
Prodavam Karabin Mauser M98
750 €
Денес 00:24

Аеродром / Скопје

Na lice so odobrenie za nabavka na oruzje od kategorija repetiracki karabini - prodavam Karabin Mauser M98 8x57 kako nov, ne e koristen.
Karabin so najdolga cevka :) futrolata e 130 sm.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

Nebojsa
Потврден огласувач
076222211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам