1 / 9
Volvo XC60 D4 AWD
13.500 €
Цената не е фиксна
03.01.2022 19:01

Виница / Виница

Марка:

Volvo

Модел:

XC 60

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2020

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VOLVO XC60 diesel super sostojba
Oprema : kuka, 4 zimski gumi vo dobra sostojba, aluminiumski bandasi, garazirana 100%

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

David
Потврден огласувач
077535715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам