1 / 3
proleten luk
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.01.2022 21:25

Прилеп / Прилеп

lukot e od stara aromaticna makedonska sorta krupen i celiot zdrav ne omeknat za cena ce se dogovorime zvonete na ovoj broj o78 599291 cane

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070242491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам