Plac vo volkovo
50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2022 08:16

Карпош / Скопје

Квадратура:

1200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot e 1200m2 na 10m od avtobuska stanica. Vlez od glavna ulica. Odlicno mesto za gradba na kuka ili za druga namena po vasa zelba.tel. za kontak 071 553 447 Bojana

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
070766266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам