1 / 1
Prodavam telefon / Продавам телефон Xiaomi Poco M4 Pro 5G
12.500 МКД
27.09.2022 08:53

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Xiaomi

Модел:

Poco M4 Pro 5G 4-64

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Телефонот е нов,од А1 со гаранција 24 месеци

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
078552893
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам