1 / 10
Mercedes actros 3258
По Договор
02.06.2023 13:40

Ѓорче Петров / Скопје

Mercedes actros 3248
God.2009
Km.544.000
KIPER
8X4

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

DS CONSTRUCTION
Потврден огласувач
0038976423334
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам