1 / 4
Мед / Med
500 МКД
Цената е фиксна
17.05.2022 11:18

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Se prodava 100% cist planinski med koj poteknuvaod nedoprenite planinski predeli na planinata Kozuf, Pcelnite semejstva se naogjaat vo s. Radnja, na 750m nadmorska visocina. Se karakterizira so pojak vkus i aroma, a bojata e na medot e od crvena od temno kafena. Medot e dobien od nezagadeni planinski rastenija koi se lekoviti.
Dostava i po kargo.

Dimitar 071518397

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
071518397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам