1 / 9
CHEVROLET CAPTIVA 2.0VCDI 4x4 NEUVEZUVAN
6.999 €
7.000 €
24.03.2023 11:11

Велес / Велес

Марка:

Chevrolet

Модел:

Captiva

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

111 kw / 151 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4‼️CHEVROLET CAPTIVA‼️
💶Cena 7200 Evra 📞076-289-477
Moze zamena so moja ili vasha doplata
✅ 2.0VCDI 4x4 150hp
✅190000km realni
✅Neuvezuvan kupen od prvi gazdi
✅4 Solidni Pirelli zimski gumi
✅Perfektna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

David
Потврден огласувач
076289477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам