1 / 2
Куќишта Sharkoon VG6-W RGB
1.800 МКД
04.01.2022 15:14

Пробиштип

Се продаваат користени куќишта Sharkoon VG6-W RGB со
x3 RGB 120mm кулери.

https://www.anhoch.com/product/599867859/atx-midi-tower-case-sharkoon-vg6-w-rgb-gaming-w2xusb-30-2xusb-20-3x120mm-rgb-fans


Цена: 1,800 денари по куќиште

Можност за достава низ цела Македонија.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

МЦ Системи
ул. Јордан Стојанов бр.12
Потврден огласувач
070438762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам