1 / 3
PRODAVAM Mašina za keramicki plock
150 €
07.07.2022 20:22

Струга / Струга

Mašina za keramicki plocki mnogu malu rabotena moze da se seci do 3 sntimetri keramika so voda seci .

Категорија: Останато

Се продава од:

Muarem
Потврден огласувач
070630885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам