1 / 11
PRODAVAM BMW SERIJA 3 318 D
5 €
Денес 09:01

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

122 kw / 166 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

BMW 318 D VO EKSTRA SOSTOJBA PALI VOZI REG DO 7 MI MESEC NAPRAVEN FUL SERVIS GUMI EKSTRA NEMA DAVACKI NI DENAR CENA PO DOGOVOR

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
078204270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам