1 / 1
Maxpuls udarna bormasina 500w
1.100 МКД
03.11.2022 09:19

Ресен

Состојба на предмет
Нов

500w
2900r/min
13mm
12 meseci garancija i rezervni delovi

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Agolna brusalka 950w MAXPULS аголна брусалка MP-AG27

2099 МКД

Stolbna precizna bormashina 550w stabilna

16500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам