1 / 1
Baram rabotni - Avtomehanicar
1 €
04.01.2022 17:46

Штип / Штип

Категорија:

Машинство

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Se bara majstor so rabotno iskustvo.
Firma: Avtocentar Kom - Stip
Za site zainteresirani neka se obratat na brojo podolu

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Kico
Потврден огласувач
070368508
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам