1 / 9
Dacia Dokker 1.2
1 €
05.01.2022 15:58

Струга / Струга

Kolata e vo odlicna sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme..
Motor:1.2 Benzin
Godina: 2013
Moze zamena so kola
Donesen od Austria

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

B.R
Потврден огласувач
070733433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам