1 / 8
AUDI A6 quattro Sline
По Договор
07.07.2022 18:20

Битола / Битола

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

✅Kolata e top sostojba 🔝Za povejke info na

☎️tel 078435227☎️

✅REGISTRIRANA DO 05.2023
✅ ZELEN KARTON

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078435227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам