1 / 3
Cistilica za pvc prozori
1 €
20.11.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Машината е компјутеризирана, ги чисти сите делови на агол, внатре надвор лајсна гумица
Во одлична состојба може да се види и проба во секое време

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Пластика индустрија

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
078351253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам