1 / 12
RENAULT MODUS 1.5 DCI 2008 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY
3.150 €
Цената не е фиксна
02.07.2022 23:41

Велес / Велес

Марка:

Renault

Модел:

Modus

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABELESKA MOZE DA SE PROVERI VO SERVIS PO VAS IZBOR PISMENA GARANCIJA
KOLATA E KUPENA OD PRV SOPSTVENIK
130 000 KM ORIGINAL SO SERVISNA KNISKA KAKO OD SALON
MNOGU MALA POTROSUVACKA 5L NA 100KM

FULL OPREMA

KLIMA
ABS.ESP
10 X AIRBAG
EL NA PROZORI RETROVIZORI
CENTRALNO SO DALINSKO
2 FABRICKI KLUCA
BORTKOPLUTER
RADIO CD AUX
EURO KUKA FABRICKA
I MNOGU DRUGO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOHAUS CAR PORT
Потврден огласувач
078 265 233
Испрати Е-маил до огласувачот

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI FACELIFT FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

3150 €

OPEL MERIVA 1.3 CDTI COSMO FACELIFT FULL OPREMA UVOZ CH

3150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам