1 / 1
Se prodavaat 2 atraktivni placevi Zelkov Dol - Kavadarci
35 €
Цената е фиксна
18.03.2022 20:58

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat 2 placevi so slednava kvadratura:
Plac 1 - 385m2;
Plac 2 - 438m2.
Se prodavaat zaedno, a moze i oddelno.
Imaat markica za gradenje.
Se naogjaat vo urbaniziran del, opkoleni se so drugi kukji.
Za povekje informacii javete se na 071250432 - Metodija

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
072302244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам