1 / 1
САЛАТЕРКА И САДОМИЕЊЕ
17.000 €
24.04.2022 13:33

Велес / Велес

Потребно ни е помошник за кујна кој ке знае да приготвува салати и реди за перење садови во професионална машина

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Ljubomir
Потврден огласувач
070216489
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам