1 / 2
Bordovi vo ekstra sostojba
2.000 МКД
26.11.2022 12:50

Кисела Вода / Скопје

Prodavam 3 borda vo ekstra sostojba odlicni se za pocetnici i luge sto sakaat da pocnat da bordaat za evtina cena. Edniot e so karbonski vezovi i e za karving. Marka- Nidecker i Hot Chili. Cena karbinskiot(plaviot)-2500den. Drugite dva po 2000den bord. KOMPLET site 3 borda 100€!!!

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Leonid
Потврден огласувач
070322236
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам