1 / 6
atraktiven plac vo Tetovo za izgradba na poveċe kuċi
150 €
21.01.2022 00:44

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodava mnogu atraktiven plac za izgradba na poveċe kuċi vo Tetovo.
-do placot ima doneseno struja i voda,i cel plac izlaga na pat
cena:150 eur za 1m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

GRADEŽNA PARCELA OD 18.300M2 VO INDUSTRISKA ZONA KAJ LEAR

45 €

Se prodava plac vo Fališe

33 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам