1 / 4
Poluprikolica
3.800 €
Цената е фиксна
19.05.2022 19:05

Дојран / Гевгелија

Poluprikolica Samro 2007g.
Za poveke informacii javete se na tel: 078-349-888

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Slave
Потврден огласувач
078420000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам