1 / 10
Pasat b6
10 €
22.01.2022 00:13

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e top poseduva
Klima
Centralno
Fabricki zatemneni stakla
Koza
Greaci na sediste greaci na predna sofersajbna
Greaci na ogledala
Bagaznik automatski
Cd cenger
Pojacalo fabricno
Navigacija so cd
125KW/170HP
Aluminiumski bandazi
2memorii na sediste
Masazer na sediste
3memorii za garazni vrati ugradeni
Autopilot
Tempomat
Opcija F1 za Sport vozenje
Komandi na volanot tip tronik
Steptronik
I mnogu drugo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Toni
Потврден огласувач
078527288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам