1 / 3
Се издава деловен простор
3.500 МКД
05.01.2022 12:22

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Греење:

Нема

Се издава деловен простор во Неготино.Деловниот простор е во одлучна состојба со тоалет.Во тоалетот се заменети ново казанче,шоња и умивалник.Се наоѓа на улица Партизанска во единаесеткатницата.За повеќе информазии обратете се на подолу наведениот број.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Александар
Потврден огласувач
078869938
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам