1 / 8
iPhone XR 64GB EXTRA SOCUVAN
14.500 МКД
19.05.2022 14:12

Кратово

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Xr

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

📲 iPhone Xr
▪️ 64Gb / 3Gb Ram
▫️ Extra Socuvan
▪️ Face ID ✅
▫️ True Tone ✅
▪️ Battery Health 97%🔋
▫️ Neverlock
▪️ Sledi so polnach, maska i staklena folija
▫️ Telefonot e bez zabeleski, kompletno ispraven i funkcionalen.
💶 Cena: 14500den Bez Zameni
📍 Lokacija: Kratovo
📞 075-571-399

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Simon
Потврден огласувач
075571399
Испрати Е-маил до огласувачот

OPPO A94 5G GLANC NOV NE KORISTEN

10000 МКД

iPhone 11 64GB Full Pack Extra Sochuvan

390 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам