1 / 1
Котел нов не користен
500 €
31.08.2022 14:46

Штип / Штип

котел за парно струја и дрва Југословенски нов не користен за голема површина 150м2 350м2

се продава поволно
078/918-896
078/918-896
078/918-896

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Мане
Потврден огласувач
070210714
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам