1 / 12
Prodavam stan
53.000 €
05.01.2022 14:50

Штип / Штип

Број на соби:

2,5

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

10 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на реновирање:

2013

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ul. Hristijan Karpos br. 10/34

Stanot se naoga vo visokata 'zelena kula' do policiskata stanica.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Симеон
Потврден огласувач
071265580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам