1 / 1
Samsung Galaxy S10 plus
300 €
Цената е фиксна
27.04.2022 12:25

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Samsung

Модел:

S10 plus

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Prodavam samsung galaksi s10 + prism white boja. Ne e pagan nosen e so futrola nema grebanici kako nov. 8 giga ram 128gb memorija.
Moze zamena samo za samsung galaxy s21 ultra so moja doplata.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

xxx
Потврден огласувач
070239437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам